Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Tanie grzybowo noclegi

Tanie grzybowo noclegi

Co możecie powiedzieć o noclegach organizowanych na terenie Grzybowa? Zamierzam wybrać się tam z żoną i dzieckiem na wakacje.

Dajcie ciekawe namiary, bardzo proszę.

czlowiek488

Posty: 18

 
W ofercie http://www.kolberg.pl znajdziesz domki murowane i drewniane, mieszczące całe rodziny. Dostępne wszystkie media, niska kaucja, w pełni zamknięta okolica. Domki znajdują się w Grzybowie, w sąsiedztwie plaży. Byłem też z nimi na rejsie wędkarskim. Piękna sprawa, jeżeli lubisz ten klimat.

Malinka Moja

Posty: 29

 
Grzybowo jest fajne. Niedaleko Kołobrzeg i Koszalin, kilkaset metrów do plaży, niskie lokalne ceny.

Poznaniaczek3

Posty: 14

 
W sezonie według mnie nad morze nie opłaca się jechać. Ceny są delikatnie mówiąc zaporowe. Lepiej planować urlop przed lub lekko po sezonie, a do tego wytypować miejscowości w okolicach największych aglomeracji.

bienkus22

Posty: 25

 
W największych miejscowościach nadmorskich zawsze miałem problem z brudnymi plażami. Dopiero po wizycie w mniejszym miasteczku zrozumiałem, co to znaczy czysta plaża.

CAUCHETWERE

Posty: 23

 
Według mnie nad morzem nie ma sensu wynajmować drogich hoteli. Zamiast tego świetne warunki oferują domki letniskowe w Grzybowie (http://www.kolberg.pl). Masz z tej miejscowości dostęp właściwie do całego Wybrzeża. Sporo ludzi tam wypoczywa, dlatego integracja występuje na wysokim poziomie.

Domki naprawdę luksusowe, w przyzwoitej cenie. Kompleks zamknięty, z darmowym parkingiem lub nawet polem kempingowym. Byłem tam w domkach i w namiocie. Przyznam, że za każdym razem poziom przyjęcia mnie zaskoczył.

Klakier

Posty: 26

 
Trójmiasto się poprawiło dla turystów. Bardzo dużo imprez w sezonie. W Mielnie jest super klimat dedykowany imprezowiczom. W Grzybowie czyste plaże, super jedzenie, umiarkowane ceny. Wypoczynek zależy od lokalnej specyfiki.

mitr

Posty: 12

 
Nie tylko na nocleg zwracaj uwagę, ale koniecznie sprawdź długoterminową prognozę pogody. W Polsce możesz trafić na tydzień deszczu nad morzem, a to już naprawdę duża wpadka.

Dwa lata temu właśnie tak miałem i gorąco nie polecam rezerwacji w ciemno.

KHOT

Posty: 18

 
Zanim podejmiesz decyzję oceń faktyczną odległość do plaży od bazy noclegowej. Pomagają w tym mapy Google. Ja dzięki temu narzędziu jeszcze nigdy się nie pomyliłem przy wyborze domku czy hotelu. Wszystko czarno na białym dostaniesz.

Darek

Posty: 30

 
Nie do pobicia moim zdaniem pod względem wypoczynkowym są domki letniskowe z widokiem na morze. Posiedzieć sobie na tarasie, zjeść grilla, popatrzeć w morską dal. Super sprawa.

eGall

Posty: 9