Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

zarządzanie firmami, polecicie ?

zarządzanie firmami, polecicie ?

Powiedzcie mi coś proszę, na temat archiwizowania dokumentów. Przechowujecie je elektronicznie, czy papierowo?

Gucio

Posty: 1

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, iż najłatwiej jest wykupić odpowiedni program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich niesłychanie wiele, dlatego każdy może wybrać perfekcyjny system dla siebie.

Sarenka

Posty: 14

 
Wydaję mi się, że w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na poniektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

demonn

Posty: 14

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

Zdzichu

Posty: 5

 
Wszystko o zarządzaniu firmami znajdziesz na tej stronie internetowej https://kaizen.info.pl. Od mnich można dowiedzieć się ciekawych informacji, a zarówno dostać wiedzę na temat przeróżnych stosowanych systemów w firmach.

Warszawiak

Posty: 11

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się znaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

BenK000

Posty: 10

 
Wiesz co musisz powiedzieć, co wiesz na temat systemów erp i co chciałbyś uzyskać w swojej firmie. W ten sposób może będe w stanie Ci pomóc.

Jelle Klassen

Posty: 25