Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

biokominki wolnostojące, gdzie znajdę ?

biokominki wolnostojące, gdzie znajdę ?

Potrzebny mi piec wolnostojący, w którym będę mógł palić węglem. Gdzie mogę znaleźć niesłychanie dobrze przygotowane oferty? Zależy mi, na jakości takiego pieca.

Damiano

Posty: 1

 
Posiadam wkład kominkowy wodny. Mnie się to podoba, lecz z tego, co wiem to nie każdy chce mieć kotłownie w salonie. Wiedziałem, na co się pisze także mnie to pasuje i nie zamieniłbym tego rozwiązania na żadne różne. Każdy powinien sprawdzić, co jest dla niego najlepsze.

howardwebb

Posty: 15

 
Nie mogę mieć w bloku zwykłego kominka, dlatego mam kominek elektryczny i jest super. Ładnie to wszystko wygląda i jeszcze daje ciepło, dlatego jestem bardzo zadowolony. Cena jest bardzo niska, a trwałość bardzo wysoka.

Klakier

Posty: 2

 
Nabyłem i zamontowałem kominek elektryczny i nie było z tym żadnego problemu. Wiesza się go na ścianie i podłącza do prądu. Moc nie jest duża także nie musiałem nic kombinować ze swoją instalacją elektryczną. Polecam takie urządzenie.

Czajkow34

Posty: 2

 
Dawno temu kupowałem wkład kominkowy i do dzisiaj działa niezmiernie dobrze. Zdecydowałem się na żeliwo. Jest cięższy taki kominek i droższy, niemniej jednak wiem, że poniektóre stalowe potrafią się przepalać. Moc kominka dopasowuje się do wielkości ogrzewanego pomieszczenia. Tak samo jak w przypadku zwykłego pieca na węgiel czy drewno.

Wojciech24

Posty: 18

 
Jeśli chodzi o piece wolnostojące to ja wybrałem żeliwny. Wiem, że żeliwo jest o sporo trwalsze niż stal. Nie ulega wątpliwości taki piec kosztuje znacznie wiecej, niemniej jednak kupuje się go na długie lata. Nie chce za dwa lata go wymieniać, bowiem się okaże, że blacha się przepaliła i jest do spawania albo wyrzucenia.

Marioleczka

Posty: 2

 
Kupiłem biokominek wolnostojący w sklepie https://www.wkladykominkowe.net.pl/wkladykominkowe.net.pl/36-biokominki-wolnostojace i jestem bardzo zadowolony.

Motospec

Posty: 4

 
Mam biokominek wolnostojący i mnie się podoba. Raz na jakiś czas go uruchamiam i wówczas tworzy super klimat. To taka namiastka kominka, który mam w blokach. Super.

andrzej99

Posty: 14