Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

paznokcie kraków centrum, jaki salon ?

paznokcie kraków centrum, jaki salon ?

Mam straszne doświadczenie związane z paznokciami hybrydowymi :( W którym salonie robicie paznokcie w Krakowie i jesteście zadowolone? Chętnie skorzystam z waszej porady :)

Gruamer

Posty: 3

 
Szczególnie, jak przestaje cię zadowalać efekt końcowy. Miałam podobnie. Zmieniłam manikiurzystkę i teraz jest okej. Ostanie paznokcie hybrydowe, w jej wykonaniu, jakie wykonałam sobie w Krakowie, olśniły nawet mojego chłopaka, a on nie jest skory do zauważania takich detali.

namok

Posty: 8

 
Jeżeli któraś z was ma jeszcze jakieś inne propozycje co do stylistek od paznokci, to chętnie skorzystam. Jeśli polecacie jakiś znany, dobry salon w Krakowie centrum, piszcie. Jestem w kropce, bowiem moja stylistka wyprowadziła się do stolicy :( jak coś, czekam i naturalnie z góry niesłychanie dziękuję.

ronaldo7

Posty: 10

 
Niemożliwe :D A na poważnie, to faktycznie nieraz mam ochotę zmienić salon, albowiem nie widzę kreatywności. Niby zawsze moja stylistka robi mi coś nowego, ale przestały mnie zadowalać takie paznokcie hybrydowe. Może to czas, aby poszukać nowego salonu w Krakowie? Sama nie wiem. Polecajcie, może coś sprawdzę.

Ciapek

Posty: 14

 
Jak trafisz na coś ekstra, to daj znać. W grudniu szykuje mi się wesele i wiadomo, będę potrzebowała profesjonalnego manicure. Mam nadzieję, że do tej pory znajdę coś sprawdzonego w Krakowie.

Nowa

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o manicure hybrydowy, to raz robiłam w Krakowie, natomiast jakoś nie byłam mega zadowolona. Spróbuję, jeżeli ktoś mnie tutaj namówi, bo efekt jest naprawdę wow :D

transerwis

Posty: 10

 
Z własnego już wielokrotnego doświadczenia z usługami salonu kosmetycznego polecam te usługi https://salonmagja.pl/. Wykonują tutaj mega fachowy manicure w Krakowie – jak dla mnie najlepszy.

Buła

Posty: 4

 
Jak tylko wrócę do domu, to zaraz sprawdzę salony, które polecacie. Może to jeden z tych, w których już byłam. Tak czy inaczej, poszukuję nowej stylistki, jaka ma mega sposoby na manicure. Obawiam się, iż byłam już we wszystkich salonach w Krakowie :)

BBGGRR2

Posty: 8

 
Zwłaszcza, jak przestaje cię zadowalać efekt końcowy. Miałam podobnie. Zmieniłam manikiurzystkę i teraz jest okej. Ostanie paznokcie hybrydowe, w jej wykonaniu, jakie wykonałam sobie w Krakowie, olśniły nawet mojego chłopaka, a on nie jest skory do zauważania takich detali.

Yuri20 

Posty: 4