Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

tłumacz angielskiego wrocław, gdzie ?

tłumacz angielskiego wrocław, gdzie ?

Dzień dobry. Mam do przetłumaczenia ofertę handlową. Poszukuję biura tłumaczeń, jakie zajmuje się tłumaczeniami na angielski. Znacie? Polecacie jakieś? Piszcie. Czekam i dziękuję.

OliToli56

Posty: 2

 
Gdy muszę na szybko przetłumaczyć jakieś materiały, to zawsze korzystam z pomocy tego biura tłumaczeń we Wrocławiu https://erin.pl. Polecam, ponieważ nigdy się nie zawiodłem. Co do jakości – nie mam żadnych zastrzeżeń. Ceny przystępne.

cerbus34

Posty: 9

 
Lecz to chodzi o tłumaczenia zwyczajne, ogólne, lecz dziękuję za poradę. Przede wszystkim poszukuję tanich usług, w tym na zasadzie długofalowej współpracy. Może wtedy będzie taniej :) Kiedyś zlecałem tłumaczenia z języka angielskiego we Wrocławiu i nie pamiętam, żeby było aż tak drogo.

SABUR

Posty: 10

 
Jak ktoś poszukuje tłumacza angielskiego, to piszcie. Mam doświadczenie we współpracy z kilkoma biurami we Wrocławiu, wobec tego mogę podszepnąć, komu pożądane byłoby zaufać i jakie biuro ma rozsądne ceny :)

bydlus

Posty: 8

 
Szkoda, że tłumaczenia we Wrocławiu są tak drogie. Chciałbym nawiązać dłuższą współpracę z jakimś biurem, bo może wtedy byłoby nieco taniej. Prowadzę firmę i bardzo często potrzebuję kogoś ze znajomością języków europejskich. Będę śledzić wątek. Może coś się w końcu znajdzie.

Madzia

Posty: 4

 
Mnie też przydałoby się jakieś rzetelne biuro tłumaczeń najlepiej we Wrocławiu. Niejednokrotnie potrzebuję na prędko znaleźć tłumacza i wówczas mam problem :)

Dax90

Posty: 18

 
Co sądzicie o współpracy z tłumaczem angielskiego? Poszukuję tanich usług, zatem pomyślałam, iż w wypadku regularnych zleceń, biuro jest w stanie obniżyć cenę. Tak czy w przeciwnym razie, widzę, iż polecacie tutaj biura z Warszawy. Zadzwonię, zapytam. Fajnie, iż jest takie zainteresowanie tematem.

hubertus

Posty: 7

 
Potrzebuję odszukać faktycznie rzetelne tłumaczenia z angielskiego na polski. Dobrze, gdyby biuro działało w Warszawie, niemniej jednak w dobie internetu nie jest to koniecznością. Tyle, iż wolałbym spotkać się tak zwyczajnie i przedstawić własne oczekiwania. Jak coś, czekam. Pozdrawiam.

czader89

Posty: 13

 
Mam pomysł. Piszcie tutaj opinie na temat tłumaczeń w Warszawie. Kogo polecacie? Komu należałoby powierzyć znaczące dokumenty, o cenach, itd. Warto sięgnąć z szanse, skoro i tak utworzył się tutaj wątek w tym temacie. Dzisiaj też poszukuję rzetelnego biura i jak tylko coś znajdę, dam znać. Pozdrawiam.

Zdzichu

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o tłumaczenia z angielskiego w Warszawie i potrzebujesz ich w ramach prowadzenia biznesu, to nie polecam osób prywatnych. Nie wiesz, z kim masz do czynienia. Ja bym nie ryzykował, bo tylko profesjonalne biuro zapewnia ci poufność danych.

Anno Domini

Posty: 4