Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Gdzie znajdę dobre biuro tłumaczeń ?

Gdzie znajdę dobre biuro tłumaczeń ?

Hej. Jakie sprawdzone agencje tłumaczeń działają w naszym mieście? Zależałoby mi naprawdę na kimś godnym polecenia :)

mniszek5

Posty: 16

 
Tłumaczenia pisemne i cennik takich usług interesował mnie szczególnie wówczas, gdy sprowadzałem do Polski nowy zaawansowany sprzęt elektroniczny. Musiałem zlecić prace polegające na przetłumaczeniu specjalistycznych dokumentów technicznych i nie rozczarowałem się.

Kosztowało mnie to niemało z racji specyfiki dokumentów, ale i tak to była konieczność.

wertys45

Posty: 20

 
Polecam wszystkim biuro tłumaczeń, które posiada dobre referencje od klientów. Wydaje mi się, że to jest najlepsza rekomendacja do tego, aby skorzystać z ich usług.

Czasami najpierw sprawdzałem opinie o biurze tłumaczeń, a dopiero później jego ceny.

Olllla

Posty: 13

 
Szczerze mogę Wam podziękować za rady, albowiem dzięki nim odnalazłem firmę, która zaoferowała mi ekspresowe tłumaczenia.

Przyznam, iż Wasze wypowiedzi są w stanie faktycznie pomóc każdemu, kto poszukuje sprawdzonego biura tłumaczeń.

ZaNK3R

Posty: 23

 
Widzę, że Waszym przedmiotem zainteresowania stały się ceny tłumaczeń pisemnych.

Mogę przytoczyć kwoty, które sam płaciłem. Było to około 30 zł za tłumaczenie z języka angielskiego na polski, nieco drożej wychodziło przy tłumaczeniu w odwrotną stronę.

mitr

Posty: 12

 
Właściwie to nie rozumiem poniektórych Waszych wypowiedzi, które dotyczą tłumaczeń ekspresowych. Dla mnie to nic dziwnego, iż taka forma współpracy jest bardziej kosztowna. Gwarantujecie sobie w umowie szybszy termin realizacji tłumaczenia = większy koszt. Dla mnie to jasne.

GriX

Posty: 15

 
Agencja tłumaczeń w Warszawie może być w stanie zaproponować Wam przetłumaczenie dokumentów z dużo języków. Byłem niesamowicie zdziwiony, gdy zapoznałem się z ofertą tłumaczeń i odszukałem tam języki takie jak arabski czy chiński.

Polecam zbadać rekomendacje agencji, zanim podejmiecie z nią współpracę.

rumunekt

Posty: 14

 
W moim mieście działają rozmaite biura tłumaczeń. Wybierając jedno z nich kierowałem się przede wszystkim jego renomą. Wszystko sprowadzało się do skonsultowania wyboru ze znajomymi, którzy wcześniej zlecali różnym firmom tłumaczenie dokumentów. Udało mi się skutecznie wybrać i byłem zadowolony :)

transerwis

Posty: 10

 
Osobiście niezwykle cenię sobie to, aby kontakt biura tłumaczeń stał na odpowiednim poziomie. Lubię zadzwonić i dowiedzieć się, na jakim etapie jest moje tłumaczenie.

Przede wszystkim, iż zawsze zlecam dość sporą liczba dokumentów do tłumaczenia, więc muszę upewniać się, iż wszystko będzie na czas.

GF6

Posty: 16

 
Wydaje mi się, że Wasze oczekiwania powinno spełnić biuro tłumaczeń w Warszawie , z którego korzystałem, a mianowicie: http://tlumaczeniaekspresowe.pl/kontakt.html. Zapoznajcie się z jego ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań o ich ofertę – zadzwońcie lub zapytajcie mnie na forum – postaram się odpowiedzieć :)

Antekkk

Posty: 24