Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Dobrej jakości przegrywanie vhs, gdzie ?

Dobrej jakości przegrywanie vhs, gdzie ?

Czy ktoś z was korzystał już z usług firm nagrywających filmy z kaset vhs na dvd. Korzystałem z usług jednej firmy ale na nieszczęście nagranie jest dość mocno nieczytelne. Mimo, iż obraz na kasecie vhs jest idealny, bez żadnych zniekształceń. Proszę o pomoc.

Za wszystkie porady dziękuję.

Tatusiek4

Posty: 18

 
Czy udało ci się już może odszukać rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Część kaset nie jest w wyśmienitym stanie wobec tego zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych fachowców a nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Francuz

Posty: 16

 
Jeśli szukasz dobrej oferty to mogę zapytać wujka bowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Doskonalsze kolory, jakość oraz ostrość dało wyśmienity efekt. Należałoby wydać kilkanaście złoty bowiem potem możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

XxxxX

Posty: 15

 
Na paru forach internetowych zalazłem wiele pozytywnych opinii na temat oferty firmy https://www.vhs24.pl/?. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem natomiast zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica ślubu moich rodziców i myślę, że nagranie ich wesela na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

Złoty

Posty: 23

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, iż zajmie to troszkę więcej czasu. Oferuje podkręcenie wizualne filmu, barw oraz ścieżki dźwiękowej. Nie potrzebuje olbrzymich cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

CAUCHETWERE

Posty: 23

 
Kiedyś trochę poszukiwałem na temat w Internecie lecz ciężko było cokolwiek innego znaleźć lecz może dziś to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca idealna lecz zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

iwanme

Posty: 23

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania niemniej jednak nikt nie prowadził mi nic wyjątkowego. Chyba będę zmuszony znaleźć porządny odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową albowiem innej opcji nie widzę. Chyba, iż ktoś zna wyższe rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

Malinka Moja

Posty: 29

 
Taka kopia nagrania vhs może być idealnym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze ślubu rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk zarówno fakt jest niesamowity.

fidelio

Posty: 16