Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

tanie rolety tychy, znacie ?

tanie rolety tychy, znacie ?

Poszukuje w Katowicach rolet od jakiejś profesjonalnej firmy. Nie wiem na nieszczęście, do kogo się zgłosić. Jeśli macie namiary na kogoś wiarygodnego to dajcie znać.

Wariat

Posty: 1

 
Miałem na miary na firmę, która ma w Katowicach rolety, ale nie mogę obecnie tego znaleźć, mieli wszystkie rodzaje rolet, dlatego dopasowanie czegoś dla siebie nie sprawiało żadnych problemów. Ceny też były niskie.

Grabow12

Posty: 2

 
Odszukałem oferty z oknami z Katowic na stronie https://www.atol.net.pl/pl/oferta/9,okna.html. Nie zagłębiałem się za mocno w te oferty, niemniej jednak na pierwszy rzut oka wyglądają faktycznie niesłychanie dobrze. Zerknijcie sami i oceńcie jak to wygląda?

Kasia

Posty: 5

 
Mam rolety z Tych od firmy, jaka jest obecna na rynku od sporo lat. Jestem niezwykle zadowolony, bowiem nie spodziewałem się, że rolety tyle wytrzymają. Kasetowe rolety jak dla mnie są najlepsze i jednocześnie są najtańsze.

Jermeri

Posty: 11

 
Zamówiłem plastikowe okna z Katowic i firma wszystko dla mnie wykonała. Niewątpliwie były to okna z montażem, albowiem nie mam zamiaru tego robić sam. Na tym trzeba się znać i trzeba mieć na to czas. Wolę dopłacić i mieć kompletną usługę. Tym niezwyklej, że tak faktycznie wcale to nie kosztowało tak mnóstwo jak niektórym się mogło to wydawać.

Tatusiekk

Posty: 17

 
Ta sama firma, jaka ma rolety ma również ofertę z oknami w Tychach, dlatego pożądane byłoby sobie to zbadać. Można zamówić gotowy komplet i wówczas w domu będzie o wiele cieplej i przyjemniej. Oferty są bardzo dobrze przygotowane przez taką fachową firmę.

Waskijestem

Posty: 13

 
U mnie montowali tanie rolety w Tychach i firma naprawdę zrobiła wszystko bardzo dobrze. Zamówiłem rolety dzień noc, bo są według mnie najbardziej praktyczne. Znalazłem kolor, który mi odpowiada i nie wiem ile, ale bardzo krótko wszystko udało im się zamontować. To dzisiaj rolety działają tak jak należy.

anna_00

Posty: 5