Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

[Oferta] Fotowoltaika Kielce - Zapraszamy !

[Oferta] Fotowoltaika Kielce - Zapraszamy !

Zapraszamy do naszej firmy wszystkie osoby prywatne i przedsiębiorstwa po fotowoltaikę. Oferujemy najwyższej klasy panele słoneczne wraz z całym osprzętem. Jeśli interesuje Was fotowoltaika to skontaktujcie się nami. My powiemy, jakie możliwość daje taka instancja i jakie są z tego zyski. Bardzo dużo informacji o naszej firmie jak i o panelach odszukacie na stronie http://rodarelektro.pl.

Wybierając naszą formę klient dostanie doświadczoną pomoc. My zajmujemy się dopasowywaniem całej instalacji i jej montażem. Jeśli jest potrzebny kredyt do nasza firma współpracuje z bankiem Santander i jest w stanie pomóc w zdobyciu niskooprocentowanego kredytu. Miejscem poczynania naszej firmy są kielce i okolice, dlatego wszystkich zainteresowanych prośmy o kontakt.

My szybko przygotujemy ofertę wcześniej obliczając zużycie prądu w Waszym gospodarstwie domowym czy rolnym. Korzystamy z paneli oraz części pochodzących od niezwykle znanych producentów, co gwarantuje klientom jakość i bezproblemowe użytkowania na lata.

ZaNK3R

Posty: 2

 

Nan3k

Posty: 15