Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

ogrzewanie podłogowe nowe brzesko, dobra firma ?

ogrzewanie podłogowe nowe brzesko, dobra firma ?

Mam możliwość zamontowania ogrzewania podłogowego w Wieliczce, ale nie wiem czy to mi się będzie opłacało?

hubertus

Posty: 1

 
Mnie ogrzewanie podłogowe w Niepołomicach montował ten hydraulik gdymaszproblem.pl i jestem niezwykle zaspokojony z efektów jego pracy.

RadeQ

Posty: 21

 
Dla mnie ogrzewanie podłogowe jest najlepsze. Zero grzejników i tych rur, jakie wszędzie widać. Polecam wszystkim, mimo że początkowo taka instalacja jest troszkę droższa. Po sezonie potraci się wszystko zwrócić.

Eksperttt45

Posty: 3

 
Słyszałem o jakiejś firmie, która montuje ogrzewania podłogowe w Krakowie i sporo za to nie bierze. Muszę popytać wśród swoich znajomych, kto to jest i wówczas dam Wam znać. Znajomy ma ogrzewanie podłogowe od nich i jeszcze nigdy nie narzekał, czyli robią dobrze.

Dzidzidek

Posty: 6

 
Warto montowa takie ogrzewanie, ale trzeba pamiętać, że potrzebne jest odpowiednie przygotowanie. Inaczej to nie zadziała tak jakbyśmy tego chcieli.

lenox4

Posty: 18

 
U moich rodziców jest podłogówka i działa niezwykle dobrze. Jest to oszczędne rozwiązanie, zatem jeżeli ktoś lubi mieć ciepłą podłogę to jak najniezwyklej polecam to zamontować.

Czarek

Posty: 28

 
Pożądane byłoby montowa takie ogrzewanie, ale trzeba pamiętać, że potrzebne jest właściwe przygotowanie. W przeciwnym razie to nie zadziała tak jakbyśmy tego chcieli.

mniszek67

Posty: 8

 
Najlepiej jest łączyć zwykłą instalacje z grzejnikami z tą pod podłogą. Mamy w salonie podłogówkę, a w innych pokojach zwykłe grzejniki. Nie narzekam, bo w domu poprzez całą zimę jest naprawdę niezwykle ciepło.

alus

Posty: 2