Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

drewniane domy letniskowe, prosze o pomoc

drewniane domy letniskowe, prosze o pomoc

Wiecie może o jakimś sklepie internetowym, gdzie mogę zamówić tanie domki drewniane na działkę rekreacyjną? Chce kupić ładny domek z tarasem, ale wszędzie są niezwykle wysokie ceny.

Mr Boks

Posty: 3

 
Musisz poszukać jakiegoś sklepu, który sprzedaje drewniane domy letniskowe. Pamiętaj jeszcze, aby sprawdzić, czy dany domek jest sezonowy czy całoroczny.

EKO-Chatka

Posty: 7

 
Domki letniskowe są niezmiernie fajne i przydatne na działkach rekreacyjnych tzw. Rod. My mamy taką działeczkę i postawiliśmy domek 25m2 u lokalnego Pana.

Duzydom

Posty: 11

 
Również zakupiliśmy domki letniskowe mazury. Prowadzimy firmę z noclegami, domki nabyliśmy 4 lata temu i są niezwykle przepiękne. Jak przyjeżdżają do nas goście to każdy je chwali.

miner23

Posty: 4

 
Mogę Ci polecić nowoczesny domek letniskowy od tej firmy https://kupdomekletniskowy.pl. Jestem bardzo zadowolona, domek jest piękny. Ja wybrałam z dużym tarasem. Można posiedzieć w słoneczku i wypić swoją ulubioną kawę na dworze.

Jacuś

Posty: 4

 
Piękny jest drewniany domek do ogrodu, mi również się taki marzy. Wole te drewniane konstrukcję niż murowane. Nadają takiego fajnego klimatu i estetycznie wyglądają.

Xaxaos,

Posty: 21

 
Jeśli chodzi o tanie domki drewniane to szukaj w internecie u producentów. Przed zakupem, warto sprawdzać opinie oraz recenzję na temat danej firmy.

Wariat

Posty: 6

 
Powiem Ci, że budowa domku letniskowego cena nie jest taka wysoka. Fajnie jest znaleźć dobrą firmę, która Ci go wyprodukuje, a ty samodzielnie weźmiesz się za montaż.

nighthaze

Posty: 5

 
Ja u siebie na działce postawiłem dom całoroczny 35m2. Działkę mam za miastem. Domek był spełnieniem marzeń mojej żony. Teraz w każdy wolny weekend jeździmy tam, by odpocząć.

dagaaa5

Posty: 13

 
Niesłychanie mi się podobają domy drewniane całoroczne. Posiadam działkę za miastem i właśnie z mężem zastanawiamy się nad tego typu konstrukcją. Domki całoroczne są troszkę droższe od tych sezonowych, lecz tylko do nich można jeździć nie patrząc na porę roku.

namok

Posty: 5