Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

dobra klinika stomatologiczna Toruń

dobra klinika stomatologiczna Toruń

Cześć, czy możecie mi powiedzieć, jak się czujecie po odbudowie uzębienia? Szukam głównie osób, które przeszły metamorfozę uśmiechu w Toruniu i pomogą mi podjąć decyzję. Niestety u mnie leczenie stomatologiczne mocno zaniedbane przez ostatnie lata, dlatego się trochę boję.

Raryua

Posty: 1

 
Kontrola raz na pół roku nie zaszkodzi. U nich jeszcze tanie kontrole, lekko ponad 100 złotych, a możesz właściwie na lata zaplanować leczenie. Za kilka tysięcy złotych dużo się zrobi w tym momencie.

Dworniok00

Posty: 7

 
Byłam u nich na przymierzaniu nowego uśmiechu. Dwóch moich kolegów z pracy zrobiło sobie u nich właściwie światowej klasy uśmiech, dlatego sama postanowiłam zainwestować. Trochę kasy poszło, ale widok białych zębów to jest to.

file444

Posty: 2

 
Wykonywałam koronę ceramiczną w klinice KSE w Toruniu i przyznam szczerze, że proponują naprawdę dobre rozwiązania, bez żadnych odcisków. Masz bardziej nowoczesną ocenę jamy ustnej i praktycznie wzorowe dopasowanie. Nie ma żadnego dyskomfortu przy leczeniu. Stomatolog uprzedza, jakie masz możliwości od samego początku, a uwierz da się teraz wszystko zrobić. Białe zęby całkowicie kosztują, ale nie tak dużo, jak się na pierwszy rzut oka wydaje.

lalunia333

Posty: 2

 
Bezpieczeństwo przede wszystkim i nie bój się znieczulenia. Zobacz też, co znajduje się w pakiecie zabiegowym, czy nie trzeba będzie za coś dodatkowo dopłacać.

djramu

Posty: 3

 
Biały uśmiech tak szczerze mówiąc to tylko licówki, albo implanty. Naturalny kolor zębów to bardziej żółtawy właśnie, chociaż przy wybielaniu nakładkowym też można sporo zdziałać. Po prostu zacznij. Odbudowa to naturalna sprawa w pewnym wieku.

krugerPL

Posty: 4

 
Trzeba jednak w ten implant zainwestować, jeżeli masz braki, bo po prostu przy wadzie uzębienia zaczyna się twarz zapadać po pewnym czasie. Inaczej wyglądasz bez zębów, a inaczej ze zdrową jamą ustną. Porównaj sobie, masz mnóstwo przykładów.

grużdzin

Posty: 12