Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

licencja pilota, poszukuję !

licencja pilota, poszukuję !

Jest jakaś szkoła lotnicza, która oferuje licencje na małe samoloty? Chodzi mi o taki, co pomieści cztery osoby.

eriost56

Posty: 4

 
Mnie wystarczy latanie na wakacje i już mam dość. Nie wyobrażam sobie, iż miałbym robić to sam. Wolę jednak polegać na innym, albowiem wiem, iż mają doświadczenie i mniej się przy tym boje. Latanie samodzielnie to nie dla mnie.

Strzała

Posty: 15

 
Kocham latanie, niemniej jednak na razie jest to poza moim zasięgiem. Może za kilka lat jak wygram na loterii to moje szanse wzrosną. Teraz pozostają mi tylko loty na wakacje. Interesowałem się tym i widziałem, iż same koszty kursu są wysokie. Nabycie samolotu to już w ogóle poza moim zasięgiem.

Polaczek90

Posty: 23

 
Kocham latanie, ale na razie jest to poza moim zasięgiem. Może za kilka lat jak wygram na loterii to moje szanse wzrosną. Teraz pozostają mi tylko loty na wakacje. Interesowałem się tym i widziałem, że same koszty kursu są wysokie. Zakup samolotu to już w ogóle poza moim zasięgiem.

EKO-Chatka

Posty: 10

 
Byłem w takiej szkole lotniczej, lecz nie dałem rady. Myślałem, iż będzie to łatwiejsze powinność do wykonania, a okazało się zbyt uciążliwe. Teorii sporo. To jest kilka przedmiotów, jakie trzeba znać perfekcyjnie. Latania jest połowę tego, co teorii. Pozostaje mi tylko jazda samolotem i loty samolotem z innymi pilotami.

opert34

Posty: 5

 
Latanie jest super. Mnie wystarczy mały samolocik, w którym zmieszczą się dwie osoby. To byłoby przepiękne lecieć gdzie się chce. Nie trzeba patrzeć na zegarek, kiedy odprawa tylko wsiadamy, kiedy chcemy i lecimy. Od zawsze o tym marze. Na razie na tym się tylko skończy, że marzyć nadal będzie, ale może w przyszłości?

Wygodniś22

Posty: 13

 
Teoretycznie każdy może być pilotem, ale żeby startować do kursy trzeba przynieść orzeczenie lotniczo-lekarskie. Nie każdy takie dostanie, dlatego zanim ktoś zacznie sobie marzyc o pilotowaniu samolotów to warto byłoby sprawdzić czy mamy jakiekolwiek szanse zdrowotne.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
W ośrodku szkolenia lotniczego https://szkolapilotazu.pl można uzyskać wszystkie odpowiedzi. Mają tam różne kursy dla amatorów i profesjonalistów.

NBA-dresy

Posty: 4

 
Mnie się marzyło otrzymanie licencji pilota, niemniej jednak koszty były za wysokie. Do tego jeszcze niezbędny jest samolot. Wynajęcie jest możliwe, niemniej jednak to kilkaset złotych na godzinę. Szkoda.

Kitas

Posty: 19

 
Samo szkolenie lotnicze to nic, niemniej jednak zdanie egzaminu to już jest wyzwanie. Trzeba stanąć przed komisją i trzeba odpowiadać z dziewięciu przedmiotów. Mnie by się nie chciało aż tyle uczyć, dlatego to nie jest dla mnie.

Strzała

Posty: 7