Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

fotografia ślubna szczecin, gdzie dobra ?

fotografia ślubna szczecin, gdzie dobra ?

Znacie jakiegoś dobrego fotografa na wesele w Szczecinie, który faktycznie robi super zdjęcia. Nie ma znaczenia cena byle jakość zdjęć była niezmiernie wysoka, a wówczas będę zadowolona.

klimnny6

Posty: 1

 
Każdy ma do tego inne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny trochę zdjęć porobił, a filmy były kręcone telefonami.

wisła1905

Posty: 9

 
Według mnie fotograf na ślub jest ważniejszy niż kamerzysta. Fotografie mają to coś w sobie, dlatego należałoby je zamawiać. Koszty jak dla mnie są najmniej istotne.

włodek

Posty: 9

 
Korzystaliśmy z fotografa ślubnego w Szczecinie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Właściwie to było ich dwóch, dlatego żadna wyjątkowa chwila im nie umknęła. Mamy teraz pamiątkę na długie lata i na tym bardzo nam zależało.

Booss23

Posty: 3

 
Korzystaliśmy z fotografa ślubnego w Szczecinie i jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Właściwie to było ich dwóch, wobec tego żadna wyjątkowa chwila im nie umknęła. Mamy teraz pamiątkę na długie lata i na tym niezmiernie nam zależało.

mario72k

Posty: 6

 
Zamówiliśmy pełen pakiet fotografii. To oznacza, że mieliśmy fotografa już podczas przygotowań. Później pojechał z nami do kościoła, a później na salę weselną. Na końcu ten sam fotograf wykonał dla nas super sesję w plenerze. Warto wybierać do takich prac jednego fotografa, bo wówczas taki gotowy pakiet wychodzi o sporo taniej niż osobno.

namok

Posty: 11

 
Polecam fotografa na wesele ze Szczecina z tej strony https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Przyjechały dwie osoby i wykonały faktycznie super śliczne fotografie.

Zdzichu 

Posty: 10

 
Zamówiliśmy pełen pakiet zdjęć. To znaczy, że mieliśmy fotografa już podczas przygotowań. Później pojechał z nami do kościoła, a następnie na salę weselną. Na końcu ten sam fotograf wykonał dla nas super sesję w plenerze. Warto wybierać do takich prac jednego fotografa, bo wtedy taki gotowy pakiet wychodzi o wiele taniej niż osobno.

Iwolf

Posty: 20

 
Zamawialiśmy fotografię ślubną w Szczecinie i jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Właściwe podejście do tego tematu jest niezmiernie istotne. Fotograf winien mieć niezmiernie gigantyczne doświadczenie. Tylko wówczas szanse na to, iż uda nam się uzyskać super efekty są niezmiernie gigantyczne. Do wyboru są inne pakiety, wobec tego bezproblemowo coś dla siebie dopasować, z czego będziemy zadowoleni.

Januszek

Posty: 3

 
Wybór fotografów jest bardzo duży, dlatego raczej znajdzie się kogoś odpowiedniego na już. Wystarczy tylko dobrze poszukać w internecie, a wtedy dowiemy się jak to wygląda. Można przy okazji sprawdzić zdjęcia, które fotograf wykonał i ceny.

liomrtyu

Posty: 21