Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

sesja noworodkowa szczecin, który fotograf ?

sesja noworodkowa szczecin, który fotograf ?

Znacie kogoś, kto wykonuje sesje rodzinne w Szczecinie? Chce zrobić sobie w kilka osób zdjęcia. Możliwe, iż będzie tam jeszcze pies. Dajcie znać, kogo polecacie.

zbychu6

Posty: 1

 
Znajomy nam robił sesje, ale nie wyszło to najlepiej. Poza tym, że trzeba wiedzieć jak zrobić zdjęcia to jeszcze trzeba wiedzieć jak zająć się ich obróbką komputerową. U nas wszystko wyszło tak, że nikt nie był do siebie podobny, a przecież nie o to chodzi w obróbce cyfrowej zdjęć.

Miki

Posty: 6

 
Ostatnio spełniłam swoje marzenie i byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie. Jestem zachwycona podejściem pani fotograf, która się na tym bardzo dobrze zna.

mirekp2005

Posty: 13

 
Polecam wykonanie sesje plenerowe w Szczecinie w studio https://www.agnieszkaszlachta.pl/plener-szczecin, a przekonacie się, że tam o wszystko zadbają. To jest pełen profesjonalizm, a nam wszystkim przecież na tym najbardziej zależy. Oferta jest korzystna pod względem ceny.

ukrwios

Posty: 2

 
Zdjęcia to super pamiątka. Tym bardziej, jeśli wykonane są poprzez kogoś, kto się na tym niezwykle dobrze zna. Taka osoba ma wiedzę, doświadczenie i drogi, nowoczesny sprzęt.

Sarenka

Posty: 7

 
Jeśli zgłaszamy się z dzieckiem do fotografa to winien mieć podejście do tego. To istotne, aby uzyskać jak najlepsze efekty takiej sesji, bowiem przecież za to płacimy. Zdjęcia są obrabiane komputerowo, co też ma znaczenie.

Dzidzia

Posty: 4

 
U nas była sesja plenerowa w Szczecinie dla całej rodziny. Wybraliśmy pakiet, że można było zabrać ze sobą osiem osób. Było zabawnie i wzruszająco, dlatego warto było wydać te pieniądze. Według mnie to super pamiątka dla lata. Samodzielnie się takich zdjęć nie zrobi to nie wiemy jak, a tak to wszystko robi profesjonalistka.

Marti

Posty: 6

 
Mielimy nad wodą super sesję w plenerze w Szczecinie i wszystkim to polecam. Trzeba tylko wstrzelić się z pogodą, a wtedy można uzyskać naprawdę niesamowite ujęcia. To, co źle wyjdzie jest poprawiane na komputerze przez osoby z bardzo dużym doświadczeniem.

franek_00

Posty: 12