Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

wycena spółki, poleci ktoś ?

wycena spółki, poleci ktoś ?

Czy można zrobić wycenę firmy we własnym zakresie? Chodzi o to, że mam na firmę klienta i nie wiem jak określić wartość?

dziubek56

Posty: 1

 
Mnie wycenę aktuarialną wykonało to biuro https://attuario.pl i jestem bardzo zadowolony. Wszystko poszło dokładnie tak jak się spodziewałem, czyli profesjonalnie.

basiulka45

Posty: 9

 
Wybór biura, jakie ma przyjechać i zająć się wyceną jest niesłychanie istotny. Jeżeli będą to osoby, jakie mają uprawnienia, niemniej jednak i wiedzę to wówczas przełoży się to na szybkość i rzetelność ich wyceny. Nam wszystkim na takiej wycenie firmy powinno niesłychanie zależeć.

alujas

Posty: 2

 
Nigdy nie zlecałem, aby wycenić swoją firmę, ale wiem, iż to bywa konieczne, kiedy chce się wziąć kredyt. Bank chce wiedzieć ile nasza firma jest warta, bowiem będzie to zastaw. Wówczas trzeba nawiązać kontakt ze specjalistami.

Gumer45

Posty: 10

 
Wybór odpowiedniego biura, jakie zajmuje się wycenami jest niezwykle znaczące. Nie można wybierać kogoś, kto nie ma żadnego doświadczenia, albowiem na nieszczęście, lecz źle się to dla nas może skończyć. Później trzeba naprawiać wycenę i płacić jeszcze raz komuś, kto w pełni fachowo to wszystko jest w stanie zrobić.

Chiny12

Posty: 6

 
My mamy małą firmę i nie trzeba było takiej wyceny zamawiać, wobec tego nie za bardzo jestem w stanie Wam pomóc. Nawet nie wiem jak taka firma się za wycenę zabiera?

Wraczki333

Posty: 5