Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

skuteczne czyszczenia sodą oczyszczoną

skuteczne czyszczenia sodą oczyszczoną

Kilka razy słyszałem już, że piaskowanie obecnie odchodzi do lamusa i szuka innych sposobów na skuteczne oczyszczanie powierzchni. Prowadzę firmę budowlaną i na tą chwilę używamy głównie piaskarek, ale jeśli dałoby się jakoś ten temat w inny sposób rozwiązać to chętnie wzięlibyśmy pod uwagę. Jak macie coś sprawdzonego co ewentualnie możecie zaproponować to dajcie znać.

Grażyna12

Posty: 1

 
Wiadomo, że piaskowanie jest nadal bardzo popularne, bo jednak od lat jest bardzo często wykorzystywane. Natomiast jeśli będziesz chciał z tej usług skorzystać to też warto rozważać sodowanie, bo jednak efektywność takiego czyszczenia, które będzie z użyciem sody będzie pewnie wyższa niż w przypadku działań związanych z piaskowaniem.

labuh

Posty: 7

 
W przypadku SodaBlast Systems (https://www.sodablastsystems.pl/twojbiznes/) można założyć ciekawą firmę, oczyszczenie sodą to dobry rynek, bo klientów nie będzie brakować. Szybsze czyszczenie niż piaskarką, dużo bardziej efektywne, bo prędkość wyrzucania czyściwa znacznie wyższa niż przy piaskarkach a sprzęt też klasyfikuje się jako urządzenie eko.

untelekt

Posty: 7

 
Jeśli masz zabrudzenia, z którymi piaskowanie sobie nie poradziło to rzeczywiście może być tak, że sodowanie będzie dawało dobre efekty i będzie można mówić o efektywnym czyszczeniu. Tylko na tą chwilę jeszcze tak usługa nie jest u nas tak bardzo popularna więc musisz szukać kogoś kto ma sprzęt do sodowania.

Okolicc34

Posty: 2

 
Jeśli masz kogoś kto dysponuje maszyną do sodowania czy oczyszczania szkłem to faktycznie może być działanie, które będzie bardziej efektywne jeśli chodzi o czyszczenie niż stosowanie piaskowania, gdzie jednak ciśnienie wypuszczanego czyściwa jest mniejsze więc i efektywność usługi jest mniejsza.

Ryszardzik3

Posty: 7

 
Powiem szczerze, że jeśli chodzi o sodowanie obecnie rynek fajnie wygląda, bo powoli jest także coraz więcej osób, które dysponują maszynami do oczyszczania sodą więc ewentualnie z tych firm będzie warto skorzystać.

mew soncz7777

Posty: 6

 
Sodowanie ma to do siebie, że efekty takiej usługi będą faktycznie super wypadały więc jak poszukasz firmy, która ma sprzęt do sodowania to będzie można liczyć na to, że swoją usługę na dobrym poziomie faktycznie będą oni w stanie wykonać.

xtigerx

Posty: 7