Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

anonse towarzyskie, szukam !

anonse towarzyskie, szukam !

Zaciekawiły mnie ostatnio anonse towarzyskie i zastanawiam się czy naprawdę łatwo można poznać tam miłą panią? Na pewno są tutaj osoby, które mają w tym doświadczenie i prosiłbym je o jakieś informacje w tym temacie.

Czasowy

Posty: 2

 
My jesteśmy partą i zawsze przeszukujemy ogłoszenia towarzyskie na stronie https://samka.pl/anonse/pl. Lubimy się spotykać z osobami takimi, które miło spędzają czas. Na tym portalu jest ich naprawdę bardzo dużo, dlatego zawsze kogoś interesującego znajdujemy.

Boss

Posty: 6

 
Zawsze, kiedy chce spędzić miło czas szukam kogoś w ogłoszeniach. Nie mam chęci na pogawędki z w Internecie, albowiem wiem, iż w większości przypadków kończy się tylko na tym. Jestem już za stary żeby pisać i pisać. Chce się spotkać porozmawiać i miło spędzić czas.

hoho56

Posty: 7

 
Wybieramy zawsze anonse towarzyskie, jakie są sprawdzone. Przy zdjęciach jest to napisane. Można znaleźć nawet anonse video. Lubię takie, bowiem wtedy już widzę, kim jest ta druga osoba i czy faktycznie mi się podoba. Sprawdzacie apteczność zdjęć, a wybierzecie kogoś realnego.

klusek56

Posty: 14

 
Akurat u mnie w okolicy wśród ogłoszeń towarzyskich nie ma nikogo ciekawego. Może mam za duże wymagania? Pochodzę z małego miasta i tam zawsze był problem żeby spotkać kogoś fajnego. Nie poddaje się i szukam dalej. Mam nadzieje, że wreszcie na kogoś takiego trafię i będę mógł miło spędzić czas.

hoho56

Posty: 10

 
Każdy ma do tego inne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, że paru znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, niemniej jednak również kobiet. U mnie już wiek troszkę zaawansowany, wobec tego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

Szybka Krysia

Posty: 15

 
Znajomy częstokroć korzysta z ogłoszeń towarzyskich i jest niezmiernie zadowolony. Sam nigdy nie próbowałem, lecz trzeba przyznać, że zdjęcia pięknych kobiet do tego zachęcają. Na pewno kiedyś się zdecyduje, lecz teraz na nic nie ma czasu, a szkoda, bowiem miłe spotkanie by się na pewno przydało.

FalaSmiechu

Posty: 18

 
Wybieramy tylko i wyłącznie takie ogłoszenia towarzystwie, które maj zweryfikowane zdjęcia. Każdy powinien tak robić. Dotyczy to kobiet, mężczyzn czy też par. wtedy wiemy, że naprawdę spotkamy się z takimi osobami, które się ogłaszają.

olka54

Posty: 10