Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

pit 2019, sprawdzony program ?

pit 2019, sprawdzony program ?

Dzień dobry. Wiecie na jakiej stronie znajdę darmowy program pit 2019? Zależy mi na prosty i faktycznie darmowym programie. Ktoś korzystał z jakiejś stronki?

cicusss

Posty: 1

 
Super jest ten program pit 2019. Od teraz nie będę musiał stać w kolejkach w skarbówce by złożyć deklarację. Wchodzę na stronkę i w kilka minut wysyłam e-deklaracje.

kubaraj

Posty: 28

 
Dokładnie. Tylko my płacimy za usługę w wybranym biurze za rozliczenie pit, a oni wykonują go za darmo właśnie w takich programach. Zatem za rok 2019 rozlicze się sama online.

aliOner

Posty: 3

 
O coś takiego szukałam. Fajna sprawa z tymi programami. Zawsze mam problem z obliczaniem ulg na dzieci. Teraz rozliczenie pita 2019 nie będzie takie trudne.

ciumar1

Posty: 4

 
Raczej nie może udostępniać danych. Wydaje mi się, żę wszystkie nasze dane są pod kontrolą i udostępniane są jedynie przy wysyłaniu prawidłowego rozliczenia podatkowego do skarbówki. Ja raczej ufam takim programom i w 2019 roku rozliczałem się i nie było żadnego problemu.

Gargamel5

Posty: 22

 
Słyszałem o tym programie pit. Za rok 2019 też się w nim rozlicze.

Nan3k

Posty: 15

 
Myślicie, że w darmowych programie pit 2019 można rozliczyć się ze wszystkich umów? Pracowałam w paru firmach w tym roku i nie wiem czy można tam wpisać kilka kwot.

klusek56

Posty: 14

 
Ja w tamtym roku korzystałam z takiego programu do rozliczenia pita i byłam niezwykle zadowolona. Rozliczenie z wysłaniem e-deklaracji nie zajęło mi wiecej niż 15 minut. Za 2019 rok rozlicze się też przez ten program.

Alfonsik5

Posty: 2

 
Koleżanka poleciła mi darmowy program pit 2019. www.pit-format.pl na tej stronie internetowej możecie zobaczyć jak wysłać prawidłowo e-deklaracje.

ivonzjeee

Posty: 7

 
Żeby wykonać prawidłowo rozliczenie podatkowe za 2019 rok wystarczy mieć dobry program. Słyszałam, iż niektóre biura rachunkowe także korzystają z takich programów.

Lodddi9

Posty: 5