Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Gdzie znajdę sklep dla ogrodnika ?

Gdzie znajdę sklep dla ogrodnika ?

Cześć, poszukuje należytego sklepu internetowego z roślinami. Potrzebuje uzupełnić mój ogródek. Słyszałam o białych truskawkach, jeżeli wiecie gdzie je można nabyć to również podajcie mi namiary na dany sklep, naturalnie jak macie taką możliwość.

Dziękuje i pozdrawiam.

Domeczek3

Posty: 20

 
Dzień dobry, jestem ogrodnikiem od dużo lat, zimuje się wieloma ogrodami, chciałbym poszerzyć moja różnorodność roślin, dlatego poszukuje sklepu, który posiada niesłychanie rzadkie gatunki roślin. Rośliny powinny być niesłychanie dobrze przechowywane w czasie transportu, czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Jasioneczek

Posty: 25

 
Hej, od jakiegoś czasu poszukuje sklepu internetowego z kwiatami. Nie mogę znaleźć żadnego godnego mojej uwagi, pragnę nabyć rzadkie odmiany roślin więc sklep powinien być fachowy. Jeśli macie namiary na taki sklep to proszę podzielcie się nimi ze mną.

Dziękuje serdecznie z góry i pozdrawiam wszystkich ogrodników.

Kalleycle

Posty: 23

 
Witam wszystkich, w Internecie jest niezwykle sporo sklepów, postaram się znaleźć dla was jakiś godny uwagi, nie jestem ogrodnikiem natomiast mam nadmiar czasu wolnego więc wam pomogę, niebawem wstawię linki z danymi stronami, bądźcie cierpliwi.

kadajo

Posty: 15

 
Dzień dobry, niezwykle potrzebuję namiarów na sklep przyrodniczy, dokładnie chodzi mi o sklep, w którym można zamówić niezwykle powszechne gatunki roślin. Czekam na szybka odpowiedź i rady na dany temat. Odpowiedzcie mi niezwykle prędko.

Django

Posty: 20

 
Dzień dobry, czy wiecie gdzie można kupić niezmiernie idealne i rzadkie gatunki roślin? Moja córka niezmiernie lubi rzadkie okazy więc chciałam jej zamówić jakiś piękny kwiat na urodziny taki aby nadawał się do posadzenia w ogródku. Liczę na wsze rady, serdecznie będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi, dziękuję z góry, pozdrawiam.

Tatusiek4

Posty: 19